fb-banner.png

Dárkové poukazy

poukazy-banner.png

Články

Svatební dary včera a dnes

Jako by to bylo včera, kdy se brali mladí lidé kolem dvaceti let, kteří neměli nic kromě sebe a své lásky, a tak jako svatební dar dostávali od svatebčanů praktické dary jako ledničku, pračku, žehličku, porcelánové nádobí apod.? V konečném důsledku se jim nashromáždilo pět žehliček, tři sady příborů nebo např. čtyři pánve.

 51b6d811cbc85.png

 

Svatby dnes

Posunuli jsme se v čase a dnes chodíme na trochu odlišné svatby, kdy vstupují do sňatku manželského třicátníci a čtyřicátníci, kteří už vlastní dům s bazénem, mají vše a mnohokrát dokonce i vlastního potomka. Jenže co my jako svatebčané jim máme darovat k příležitosti svatby? Nejideálnějším řešením je, když si snoubenci sepíšou seznam darů, které by rádi dostali, a rozeslali jej svatebčanům nebo nechali u svatební koordinátorky. Pokud tak neučiní, pak je to na svatebčanech, aby si lámali hlavu s tím, čím je obdarovat. Co jim darovat?

 

fotoramecek-234520.jpg

 

Tipy na svatbení dary 

Nic nezkazíte finančním obnosem vloženým například ve svatebním fotorámečku, bytovým doplňkem jako je porcelánová váza, mísa, svíčka netradičních rozměrů nebo keramické doplňky na zahradu či terasu. Snoubence potěšíte lahví dobrého koňaku či whiskey nebo sadou pravých kubánských doutníků. Snoubence neurazí ani dárek v podobě dovolené k moři nebo pobyt na horách. 

 

Naše tipy
Tipy pro muže
Tipy pro ženy
Novinky
09.04.2018
Novinky peněženek Vendula London
Novinky peněženek Vendula London

Velice vydařená, veselá, krásná, praktická peněženka Vendula London .

03.03.2018
Loutka čerta
Loutka čerta

Velice krásná, ručně vyrobená loutka čerta.

29.12.2017
Stylový nabíjecí elektrický otvírák na víno
Stylový nabíjecí elektrický otvírák na víno

Stylový nabíjecí elektrický otvírák na víno CEL-TEC Metal 210A v elegantním kovovém provedení.