fb-banner.png

Dárkové poukazy

poukazy-banner.png

Články

Svatební dary včera a dnes

Jako by to bylo včera, kdy se brali mladí lidé kolem dvaceti let, kteří neměli nic kromě sebe a své lásky, a tak jako svatební dar dostávali od svatebčanů praktické dary jako ledničku, pračku, žehličku, porcelánové nádobí apod.? V konečném důsledku se jim nashromáždilo pět žehliček, tři sady příborů nebo např. čtyři pánve.

 51b6d811cbc85.png

 

Svatby dnes

Posunuli jsme se v čase a dnes chodíme na trochu odlišné svatby, kdy vstupují do sňatku manželského třicátníci a čtyřicátníci, kteří už vlastní dům s bazénem, mají vše a mnohokrát dokonce i vlastního potomka. Jenže co my jako svatebčané jim máme darovat k příležitosti svatby? Nejideálnějším řešením je, když si snoubenci sepíšou seznam darů, které by rádi dostali, a rozeslali jej svatebčanům nebo nechali u svatební koordinátorky. Pokud tak neučiní, pak je to na svatebčanech, aby si lámali hlavu s tím, čím je obdarovat. Co jim darovat?

 

fotoramecek-234520.jpg

 

Tipy na svatbení dary 

Nic nezkazíte finančním obnosem vloženým například ve svatebním fotorámečku, bytovým doplňkem jako je porcelánová váza, mísa, svíčka netradičních rozměrů nebo keramické doplňky na zahradu či terasu. Snoubence potěšíte lahví dobrého koňaku či whiskey nebo sadou pravých kubánských doutníků. Snoubence neurazí ani dárek v podobě dovolené k moři nebo pobyt na horách. 

 

Naše tipy
Tipy pro muže
Tipy pro ženy
Novinky
17.09.2018
Oblékněte své fotografie do stylových fotorámečků
Oblékněte své fotografie do stylových fotorámečků

Krásné dřevěné domečkové fotorámečky.

17.09.2018
Kam s pečivem ...?
Kam s pečivem ...?

Uskladnění pečiva v designových dózách s přírodním dekorem.

24.06.2018
Látkový polštář ,,moře"
Látkový polštář ,,moře"

Stylové letní polštáře s dekorem moře.